Duyurular

  • ATAŞEHİR YAŞAM PAYLAŞIM ANAOKULU

Eğitimin Destekçisiyiz

Tüm velilerimizi ve eğitim destekçilerimizi kermesimize bekleriz.

Erken Kayıt Dönemi Başladı

HİZMET İÇİ EĞİTİM İLETİŞİM BAŞLIKLI SEMİNERİMİZ

ATAŞEHİR YAPA ÖĞRETMENLERİMİZ; HER AY HİZMETİÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİNE OLDUKÇA İLGİLİ VE İSTEKLİ OLDUKLARINDAN, BU AY Kİ KONUMUZ ÇOCUKLARDA İLETİŞİMDİ. UZMAN KLİNİK PSİKOLOĞUMUZ SEZİN TURAN BAŞOĞLU'NUN SUNUMUYLA OLDUKÇA KEYİFLİ GEÇEN EĞİTİMİMİZE KATILAN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİ KUTLUYORUZ. (NOT: Diğer fotoğrafları: BİZDEN bölümünün altındaki RESİMLER de bulabilirsiniz.)

BİZLER TEMA GÖNÜLLÜSÜYÜZ

  İki toprak sevdalısı, Toprak Dede Hayrettin Karaca ve Yaprak Dede A. Nihat Gökyiğit, 1992 yılında TEMA Vakfı’nı birlikte kurmuşlar. Amaçları Anadolu’da yaşanmakta olan erozyon ve çölleşme tehlikesine kamuoyunun dikkatini çekmekti. Hedefleri ise bu mücadelenin devlet politikası haline gelmesine katkı sağlamaktı. TEMA’nın “Türkiye Çöl Olmasın” sloganı toplumda büyük yankı uyandırdı. Bizler Yapa Anaokulu çocuklarımız için tüm öğrencilerimizle TEMA VAKFINA gönüllü olduk, Okulumuzda önce öğrencilerimizi bilgilendirip, …

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı, II. Veli Toplantımız

  Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın ile gerçekleştirdiğimiz "Adım Adım İlkokula Hazır Bulunuşluk" adlı seminerimizde, anasınıfı öğrencilerimiz için ilkokula seçimi, ilkokula başlamada dikkat edilecek hususlar hakkında sohbet ederek, velilerimizi bilgilendirdik.Katılan tüm velilerimize okulumuzun eğitimine güç kattıkları için teşekkür eder, sağlık ve mutluluklarını ömür boyu sürdürmelerini dileriz.

22 Şubat 2017 Çarşamba Günü Düzenleyeceğimiz YRD. DOÇ. DR. OKTAY AYDIN toplantısına tüm velilerimizi bekliyoruz